AFG A7H Швейна машина з нижнім механізмом подачі матеріалу
Машина оснащена вбудованим сервомотором з позиціонером голки. Функція позиціонування голки дозволяє встановлювати зупинку голки під час шиття.
Сервомотор забезпечує можливість плавного старту та тихого руху та значно економить споживання електроенергії. Призначена для шиття середніх та важких матеріалів. Прекрасний варіант як невеликих швейних галузей, ательє, так фабрик. Він оснащений розумною панеллю. Діодне висвітлення.
Швейну машину можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Це гарний варіант для тих, хто шукає надійну техніку для стабільної роботи з легкими та середніми матеріалами.
Промислова швейна машина підходить для ательє та невеликих виробництв. Ми пропонуємо вигідну ціну на цю модель, замовляйте її з доставкою по всій Україні.
Технічні характеристики:
Для середніх та важких тканин
Система змащування Автоматична
З плоскою платформою
З автоматичними функціями (підйом лапки, закріплення та обрізання нитки)
Вбудований сервомотор
Вигляд намотника шпули Вбудований в голову машини
Машина човникового стібка
Вбудоване підсвічування
Виліт рукава 26 см
Є кнопка покрокового шиття
Кількість голок 1
Максимальна висота підйому лапки 13 мм.
Максимальна довжина стібка 5 мм
Модель голки DPx5
Модель човника 7,94 ATR
Напруга 220 В
Позиціонування голки є
Розмір човника Стандартний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AFG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість голок | 1 шт. |
| Підйом лапки | 13 мм |
| Виліт рукава | 260 мм |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Вид машинки | Швейна |
| Бренд | AFG |
| Тканини | Середні-важкі |
- Ціна: 24 541 ₴





